Sauna Infrared

Niesamowita potęga podczerwieni

Nagrzewa ciało, a nie powietrze

Sauna infrared zamiast pieców wykorzystuje promienniki podczerwieni, które emitują odpowiedniej długości fale podczerwone. Ogrzane ciało odpręża się, oczyszcza z toksyn, staje się zdrowsze, odporniejsze i ładniejsze. Powietrze jest chłodniejsze niż w saunie konwencjonalnej – jego temperatura nie przekracza 60°C.

Tania w eksploatacji

Nowoczesne, podczerwone systemy termiczne rozgrzewają się do wymaganej temperatury w ciągu 5-10 minut. Promienniki kwarcowe osiągają pełną moc działania w przeciągu 1 sekundy od włączenia. 20-minutowa sesja w saunie infrared jest więc znacznie tańsza, niż w saunie konwencjonalnej. Jej koszt wynosi około 30 groszy.

Sportowy szał

Sauna infrared stanowi doskonałą rozgrzewkę przed ćwiczeniami fizycznymi. Łagodzi również powstałe w ich czasie kontuzje oraz bóle mięśniowe (zakwasy). Promieniowanie podczerwone precyzyjnie ogrzewa konkretne, wybrane powierzchnie ciała i wnika do 4 cm w jego głąb, nagrzewając i rozluźniając mięśnie.

Sauny dostępne w dowolnej konfiguracji i wymiarze

Najbardziej zaawansowane promienniki IR na rynku

Koszt energii to 90 groszy/godzina działania

Ultra niskie promieniowanie EMR / EF

Od ogółu do szczegółu

Dopracowane do perfekcji, dopasowane co do milimetra – bezkompromisowe. Nasze sauny poznasz zawsze po idealnym wykończeniu i wyjątkowych, spersonalizowanych dodatkach. Zaufaj nam i przekonaj się, jak potrafimy zadbać o każdy szczegół Twojej sauny.

Odśwież wnętrze sauny

Wyposaż swoją istniejącą saunę o nowe wnętrze. Safin oferuje elastyczne rozwiązania do wymiany i odnawiania ławek do sauny, opraw oświetleniowych, ergonomicznych oparć i innych elementów wyposażenia. Nie jest konieczne budowanie zupełnie nowej sauny, jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to wyłącznie pielęgnacja.

Promienniki – serca sauny infrared

Promienniki emitują promieniowanie podczerwone o dobroczynnym działaniu, które wnika głęboko w nasze ciało. W Safin oprócz promienników ceramicznych, wykorzystujemy również najlepszej jakości promienniki kwarcowe, bo tylko one posiadają pełne spektrum fal podczerwonych wnikających w ciało i ogrzewających je do wewnątrz. Promienniki różnią się szybkością nagrzewania, intensywnością działania, wyglądem i oczywiście ceną. W zależności od twoich preferencji, pomożemy Ci dobrać właściwy promiennik.

Trzymamy rękę na pulsie

W Safin wiemy, że kto nie idzie do przodu ten się cofa. W naszych saunach stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, oraz sami je tworzymy. Jesteśmy aktywnymi doradcami specjalistycznym firmom, w dziedzinie rozwoju wyposażenia saun, z których później korzystają wszyscy. Tworzymy również unikalne dodatki oświetleniowe oraz elementy poprawiające komfort i ergonomię saunowania. Zaufaj naszemu kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu. Dołącz do naszej saunowej rodziny.

Nie masz miejsca na saunę infrared?

Czy aby na pewno? Kto powiedział, że mały dom to nie miejsce na saunę? Dzięki temu, że z sauny Infrared można korzystać także w pozycji siedzącej, ma naprawdę niewielkie wymiary i zmieści się w każdym domu. Nie zaskoczysz nas – poradzimy sobie ze wszystkim.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Oto co nas wyróżnia

Sauny szyte na miarę. W 100% wykonywane ręcznie bezpośrednio u naszych klientów.

Jakość bez kompromisów. Gwarantujemy, że materiały z jakich wykonujemy sauny są najwyższej jakości.

Posiadamy 99% pozytywnych opinii. Jesteśmy najwyżej ocenianą firmą produkującą sauny w Polsce.

Nietypowe projekty. Tworzymy nowoczesne i innowacyjne sauny, dopasowane na wymiar.

Zamień swój dom w ekskluzywną strefę SPA

Pobierz nasz inspirujący przewodnik!

Sauna Infrared

Niesamowita potęga podczerwieni